• تهران،فرمانیه،بلواراندرزگو،وطن پورشمالی،پلاک ۳۵

درباره ما

درباره ما
معرفی شرکت

ما در سلامت آورندگان وندا با هدف سالم زیستی و ترویج الگوی سلامت تغذیه در ایران با برند تجاری (( آندزکینوا )) به عنوان بنیان گذار و اولین واردکننده دانه کینوا و چیا ارگانیک و فرآورده های آنها در صنعت مواد غذایی ایران در زمینه واردات دانه ها و محصولات اولیه و فرآوری شده ارگانیک خاص با ارزش غذایی بالا که دارای برترین استانداردهای بین المللی ارگانیک هستند فعالیت خود را از مرداد 1394 آغاز نموده ایم.

بیش از 5000 سال است که کینوا در ارتفاعات بسیار بالای کوه های اندز در بولیوی و پرو کشت می شود.
در پایان سال 2011، سازمان غذا و کشاورزی (FAO) با هدف ایجاد تبلیغات جهانی برای ارزش غذایی بالای کینوا، سال 2013 را به نام “سال بین المللی کینوا” اعلام کرد.
ما معتقدیم کینوا محصولی با کیفیت است که می تواند بهداشت و امنیت غذایی نسل های حال و آینده را در سرار جهان تامین کند. اگرچه این موضوع نیازمند گسترش پایدار کشت کینوا در هر دو کشور موجود و کشورهای جدید، همراه با شبکه توزیع سراسری در جهان می باشد.
ما به عنوان یک تیم، با عشق و شور در جهت این امر قدم برداشته ایم.

ما مفتخر هستیم تا با رویکرد توسعه پایدار و تولید محصولات سالم بهداشتی، با ارزش غذایی بالا و کیفیت مرغوب متناسب با استانداردهای بین المللی ، در ایران و بازارهای هدف صادراتی با در نظر گرفتن سلامت جامعه و بهره گیری از دانش فنی روز دنیا و با توجه به نیازهای فعلی و آتی ذینفعان و بهرمندی از نیروی انسانی متخصص، متعهد، نوآور و خلاق با ایجاد ارتباطات با طرف های ذینفع ارتقاء سطح آگاهی و آموزش پرسنل، رعایت اصول GMP، محصولاتی با کیفیت و ایمنی مناسب در جهت پاسخگویی هر چه بهتر به نیازهای ذینفعان تولید نماییم.

هم اکنون بعد از 6 سال فعالیت ،تامین ،واردات،فرآوری،بسته بندی، فروش و توزیع ، محصولات این شرکت در بازارهای داخل و خارج از کشور در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد .

 

تجارت ما در یک جمله

آندزکینوا اشتیاق ما است به منظور کمک به بهداشت، سلامت ،امنیت مواد غذایی و بالا بردن ارزش غذایی به لطف نوآوری در فرآیند تولید، کشاورزی، توزیع، مصرف و همکاری در زنجیره تجارت پایدار کینوا برای همه مردم عزیز دنیا

ماموریت

ماموریت ما این است که کینوا و دیگرمحصولاتمان را در دسترس نسل حال و آینده در تمام دنیا قرار دهیم .

ما میخواهیم همراه با بالا بردن ارزش غذایی و سلامت وعده های غذایی به منظور کمک به رفاه مردم به لطف نوآوری در فرآیند تولید، کشاورزی، توزیع، مصرف و همکاری در زنجیره تجارت پایدار کینوا به عنوان یک تیم زنجیره ای پایدار و شفاف در زمینه تهیه و تامین همراه با شبکه جهانی ، پخش را گسترش دهیم تا آندز کینوا بتواند در خدمت سلامت و امنیت غذایی تمام مصرف کنندگان آن ، در سراسر دنیا قرار بگیرد .

چشم انداز

ما در حال ایجاد یک فرهنگ غذایی جدید و کمک به افزایش سلامتی  با هدف برترین شریک  برای تولید کنندگان، تجارمحصولات کشاورزی، توزیع کنندگان، مصرف کنندگان وحامیان مالی در زنجیره تجارت پایدار کینوا ، با تهیه  و تامین محصولات سلامت محور و ارگانیک با طعم و مزه خانگی هستیم.

 

 • ارتباط و همکاری مستقیم با کشاورزان
 • توسعه کشاورزی صنعتی و به روز
 • تولید کینوا با کیفیت در ایران و کانادا
 • توسعه فرهنگ استفاده از فرآورده ها و محصولات غذایی سالم و ارگانیک
 • گسترش سبد کالای محصولات ارگانیک
 • تولید محصولات ارگانیک

 

غذای سالم بخشی از زندگی ماست و ما برآنیم آن را به خانواده ها هدیه دهیم

 

ارزش ها

 • تحکیم زنجیره تجارت پایدار که باعث ایجاد ارزش های اجتماعی، زیست محیطی و اقتصادی همراه با شفافیت و اعتماد متقابل برای همه متحدان این زنجیره می شود.
 • نوآوری در تمام فرآیند های سازمانی (تولید، کسب و کار کشاورزی، بازاریابی، ارتباطات، زنجیره تجارت پایدار و خدمات به مشتریان).
 • ایجاد همکاری های دراز مدت به عنوان یک استراتژی همکاری در همه جنبه های زنجیره تجارت عادلانه.

تصمیم گیری و عملکرد با تمرکز بر تقاضا، به این معنی که آنچه نیاز مصرف کننده است.

خط مشی مدیریت کیفیت و ایمنی غذا

شرکت سلامت آورندگان وندا ، به عنوان یکی از بزرگترین واردکنندگان  انواع محصولات کینوا که ارائه محصولات متنوع و متناسب با نیازها و سلایق مختلف مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده است. در راستای جلب و حفظ رضایت مشتریان و بهبود مستمر و اثربخش سیستم مدیریت کیفیت اهداف ذیل را مدنظر دارد:

 1. ارتقاء سطح کیفیت، ایمنی و سلامت محصولات منطبق با استانداردهای بین المللی
 2. تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان و سایر ذینفعان
 3.  افزایش توان رقابتی و استمرار آن جهت کسب بیشترین سهم بازار
 4.  افزایش محصول به سبد کالای شرکت و توزیع محصولات به صورت کاملا بهداشتی و به موقع
 5. · توزیع محصولات تولید شده به تمام نقاط کشور و صادرات گسترده تر در بیشترکشورها از طریق ثبت نمایندگی
 6. · ایجاد و ارتقاء فرهنگ مصرف محصولات متنوع سلامت و ارگانیک در سطح جامعه

 

قطعاً تحقق این موارد با تعیین استراتژی مناسب، طرح ریزی اهداف کارآمد و اجرای برنامه های مدون، همکاری و مشارکت پرسنل محقق می گردد.

از اینرو شرکت سلامت آورندگان وندا ضمن مشارکت و برگزاری جلسات با مدیران و بررسی و مدیریت عملکرد از فعالیت های فوق پشتیبانی نموده و به نمایندگی از کارکنان و مدیران، متعهد به برآورده ساختن مفاد این خط مشی می باشد.­

خدمات ارائه شده

برای داشتن محصول با کیفیت و درجه یک اولین اقدام ما جهت سفارشات و واردات محصولات ، گرفتن نمونه اولیه از برداشت مزارع در هر فصل برداشت پس از آماده سازی و دریافت تائیدیه ها و گواهی ها وارسال آن به آزمایشگاه های تخصصی جهت آزمایش سنجش میزان سطح کیفیت و ارزش غذایی استاندارد محصولات می باشد و پس از تائید محصول اقدام به سفارش و واردات توسط شرکت های بازرسی میکنیم تا بهترین کیفیت محصول را در اختیار مشتریان خود بگزاریم.

ما محصولاتمان را در بسته بندی های 500 گرمی 1 کیلویی و کیسه های 25 کیلویی توسط دو کارخانه به صورت مکانیزه و اتومات به صورت بهداشتی و فاقد گلوتن بسته بندی وعرضه میکنیم.

محصولات ما همگی دارای سرتیفیکیت های ارگانیک و سلامت بوده و از محصولات درجه یک تهیه گردیده است .

در حال حاضرمحصولات  ما : دانه کینوا سفید، قرمز، مشکی و سه رنک، آرد ،پرک و پاپ کینوا ، دانه چیا وروغن چیا می باشد.

بازار هدف

جهت مصارف صنعتی : هتل ها،رستوران و کافی شاپ ها ، بیمارستان ها، شیرینی پزی ها ، باشگاه های ورزشی

جهت مصارف خانگی : کودکان ، مادران باردار، سالمندان ، افراد مبتلا به دیابت و سلیاک ، بیماران قلبی ، ورزشکاران ، گیاه خواران و همه افراد

بازاریابی و فروش

ما به عنوان اولین واردکننده کینوا در کشور ایران، در مرحله اول باید ایجاد فرهنگ غذایی سلامت خواری را در میان مخاطبان آغاز می کردیم

بیش از 1000 صفحه مقاله و تحقیقات و هندبوک برای محصولات ترجمه و تهیه گردید تا اطلاعات علمی و دقیق در اختیار مخاطبان قرار دهیم

ما در کنفرانس ها و همایش های علمی و پزشکی مرتبط به بازار هدف همچون همایش های بیماران سلیاکی، مادران باردار ونوزادان،بیماران دیابت،بیماران قلبی،تغذیه و رژیم های غذایی شرکت کرده و محصولات را معرفی کرده و این امر باعث گردید پزشکان و افراد متخصص به مخاطبان پیشنهاد مصرف دهند.

در نمایشگاه های متعدد و مختلف برای معرفی محصولات حضور پیدا کردیم ، در دانشگاه ها و برنامه های مختلف و مجلات چاپی و دیجیتالی

آندزکینوا با قرار دادن اسم یک کالا در کنار اسم شرکت از یک استراتژی برند سازی چتری استفاده می کند. این استراتژی به کالا اجازه می دهد تا هویت و موقعیت یابی خود را حفظ کرده اما قدرت برند را نیز به تصویر بکشد. هدف از این کار تقویت ضریب اعتماد مشتری به محصول ارائه شده است. آندزکینوا این استراتژی را به منظور ورود کالاهای جدید به کار می گیرد. برای مثال برندهای آندزچیا، ونداارگانیک وآندز فروت.

گسترش فیزیکی و شاخه ها

نمایندگی ها و مراکز توزیع محصولات

درباره مدیرعامل
جناب آقای محمد بخارائی ،رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سلامت آورندگان وندا ،دارای مدرک کارشناسی ارشد MBA با گرایش استراتژی
Untitled
محمد بخارائی مدیر عامل

 

 

 

 

 

 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.