• تهران،فرمانیه،بلواراندرزگو،وطن پورشمالی،پلاک ۳۵

اسید های آمینه و سیستم ایمنی

اسید های آمینه و سیستم ایمنی
اسید های آمینه و سیستم ایمنی

اسیدهای آمینه ی ضروری موجود در کینوا که یک ماده غذایی طبیعی است می تواند سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کند:

 آرژنین و گلوتامین: کاهش عفونت ها در دوران بیماری و التهاب

سیستین و تیانین: افزایش ایمنی و جلوگیری از عفونت، حفظ عملکرد سیستم ایمنی بدن

لیزین: برای ساختن یک سیستم دفاعی استراتژیک علیه هپاتیت B و C، HIV، سندرم خستگی مزمن و هر گونه نقص ایمنی لازم است

اسیدهای آمینه خاصی اغلب بر اساس الزامات مورد نیاز برای رشد و نگهداری تعادل مواد مغذی مثبت مطلوب ضروری محسوب می شوند. این امر به خوبی پذیرفته شده است که کمبود کالری پروتئین باعث اختلال در سیستم ایمنی میزبان و در نتیجه افزایش خطر عفونت های فرصت طلب و افزایش مرگ و میر در بیماران بستری شده می شود. کینوا غذایی طبیعی و منحصر به فرد است که در آن تمام 9 اسید آمینه ضروری در تعادل کامل است.

آرژنین و گلوتامین: شواهدی وجود دارد که گلوتامین و آرژنین به عنوان “مواد مغذی-ایمنی” در هنگام عفونت عمل می کنند. مشخص شد در میان افرادی که ایمنی بدن آنها پایین آمده است (سوختگی، بیماران مبتلا به سرطان و ایدز و کسانی که تحت عمل جراحی قرار گرفته اند یا صدمات عمده ای را تجربه کرده اند)، کسانی که گلوتامین و آرژنین کافی در رژیم غذایی خود داشته اند پاسخ های ایمنی بهتری نسبت به آنهایی که گلوتامین و آرژنین آنها کم بوده است نشان داده اند. عفونت در بدن چنین افرادی در دوران بیماری کاهش یافته است.

سیستین و تیانین: تحقیقات اخیر انجام شده در ژاپن نشان می دهد که این اسیدهای آمینه می تواند سیستم ایمنی را ارتقا داده و التهاب را در ورزشکاران پایین بیاورد. همچنین عملکرد سیستم ایمنی را حفظ نموده و از عفونت و جوانب آن در این افراد جلوگیری کند.

لیزین: سطح طبیعی لیزین که معمولا از مواد غذایی به دست می آید برای بدن ضروری است. این اسید آمینه برای ساختن یک سیستم دفاع استراتژیک علیه هپاتیت B و C، HIV، سندرم خستگی مزمن و هر گونه نقص ایمنی مورد نیاز است. کمبود لیزین می تواند باعث خستگی، تحریک پذیری و عدم تمرکز شود. کینوا منبع غنی از تمام اسید های آمینه به ویژه لیزین می باشد.

دانه شگفت انگیز، ملکه دانه های دنیا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ارتباط با ما

  • 4567 - 123 - 916(98+)
  • کیان آباد - خیابان 28 شرقی،پلاک 12