• تهران،فرمانیه،بلواراندرزگو،وطن پورشمالی،پلاک ۳۵

تغذیه مناسب در هنگام بارداری و شیردهی

تغذیه مناسب در هنگام بارداری و شیردهی
تغذیه مناسب در هنگام بارداری و شیردهی

آیا می دانید که کینوا یکی از بهترین غذاهای طبیعی ایده آل برای تغذیه بدن شما و نوزاد با سطحی متعادل از مواد مغذی است؟

استفاده از یک رژیم غذایی سالم، حفظ تعادل در مصرف کربوهیدرات ها، چربی و پروتئین، و خوردن انواع میوه ها و سبزیجات، معمولا تغذیه ای مناسب را در دوران بارداری تضمین می کند.

رژیم غذایی شما باید حاوی میزان کافی از پروتئین، آهن، کلسیم، فولات و ویتامین های “آ” و “دی” باشد. این مواد مغذی برای تشکیل استخوان و دندان، عضلات و هموگلوبین کودک شما مورد نیاز است.

عناصر کم مصرف مانند مواد معدنی و ویتامین در دوران بارداری و همچنین ورزش بسیار مفیداست. این بسیار مهم است که نیاز تغذیه در دوران بارداری و شیردهی افزایش می یابد. به عنوان یک مادر، شما باید برای تضمین سلامت خود وکودکتان اطمینان داشته باشید که در حال گرفتن تمام مواد مغذی مورد نیاز خود و کودک تان هستید.

در زیر به لیست برخی از شرایطی که ممکن است در طول و یا بعد از دوران حاملگی با توجه به تغییرات زیادی که در بدن مادر رخ دهد اشاره می کنیم:

فشار خون بالا، کم خونی، یبوست، ورم، سوزش سر دل، تهوع، افسردگی پس از زایمان و رگهای واریسی.

کینوا ماده غذایی طبیعی است که با تامین پروتئین متعادل و کامل، کربوهیدرات ها، چربی ها، مواد معدنی، ویتامین ها و فیبر، مواد مغذی لازم در دوران بارداری و شیردهی را به منظور اجتناب از شرایطی که در بالا ذکر شد فراهم می کند.

دانه شگفت انگیز، ملکه دانه های دنیا


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ارتباط با ما

  • 4567 - 123 - 916(98+)
  • کیان آباد - خیابان 28 شرقی،پلاک 12