• تهران،فرمانیه،بلواراندرزگو،وطن پورشمالی،پلاک ۳۵

کینوا، غذایی مقوی در جهت هضم

کینوا، غذایی مقوی در جهت هضم
کینوا، غذایی مقوی در جهت هضم

هضم به سیستم های بسیاری در بدن و همزمان سلامت این سیستم ها بستگی دارد. اگر شما از عدم تعادل فلور گوارشی رنج می برید، سلامت روده خود را بهبود ببخشید. مصرف روزانه کینوا برای حمایت از رشد باکتری های مفید و از بین بردن باکتری های مضر موثر است. همچنین کینوا منبغ غنی از فیبر محلول و نامحلول است که باکتری های مفید موجود در روده را تغذیه کرده و سموم آسیب رسان به روده را از بین می برد.

سلامتی فرد به طور مستقیم به سلامت و روند دستگاه گوارش مرتبط است. با این حال، مشکلات گوارشی و آلرژی (اغلب به دلیل هضم ضعیف) یکی از مشکلات شایع می باشد. دلایل احتمالی این موضوع مصرف زیاده از حد آنتی بیوتیک، داروها، آفت کش ها، قارچ کش ها و در حال حاضر غذاهای GMO (غذاهایی که از لحاظ ژنتیکی دستکاری شده اند) است که هر روز آسیب جدیدی به معده، کبد و روده ما وارد می کنند.

اگر باکتری های روده شما متعادل نیست شما سالم نیستید. روده ما شامل هر دو نوع باکتری “خوب” و “بد” است که باکتری های “خوب” برنده هستند. اما هنگامی که رژیم های غذایی ما ضعیف هستند و ما آنتی بیوتیک را مصرف می کنیم، این اجازه می دهد که باکتری های بد تعادل در روده را به نفع خود تغییر دهند.

حفظ باکتری های مفید و پروبیوتیک ها برای هضم خوب غذا بسیار مهم و حیاتی است و جذب مواد مغذی توسط بدن را تسهیل می کند.

چگونه می توان باکتری های خوب را کشت کرد؟

  • غذاهایی بخورید که از لحاظ فیبر محلول و نامحلول غنی هستند. فیبر باکتری های مفید موجود در روده را تغذیه کرده و سموم آسیب رسان به روده را از بین می برد؛ کینوا این خاصیت را دارد.
  • غذاهای سرشار از الیگوساکاریدها و اینولین مصرف کنید که آنها نیز برای تقویت باکتری های مفید موثر بوده و سموم موجود در روده را از بین می برند؛ کینوا این خاصیت را دارد.
  • باکتری های مفید به بهترین وجه با غذاهای تخمیر شده مانند کلم ترش، سبزیجات تخمیر شده، ماست (بدون شکر و یا مواد افزودنی)، میسو و کامبوچیا پرورش می یابند.

چگونه کینوا می تواند هضم سالم غذا را تقویت کند؟

کینوا یک منبع عالی از الیگوساکارید است. الیگوساکارید ها گونه منحصر به فردی از کربوهیدرات ها هستند که عمدتاً در گیاهان وجود دارند و با توجه به خواص زیستی شان برای فلور روده سودمند بوده و از این نقطه نظر توجه ویژه ای را به خود جلب می کنند.

منبع بسیار مناسبی از فیبر محلول و نامحلول مورد نیاز برای هضم و حفظ سلامت سیستم روده است که فیبر محلول در تغذیه باکتری های مفید در روده و حذف سلامت آن بسیار موثر است.

دانه شگفت انگیز، ملکه دانه های دنیا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ارتباط با ما

  • 4567 - 123 - 916(98+)
  • کیان آباد - خیابان 28 شرقی،پلاک 12