• تهران،فرمانیه،بلواراندرزگو،وطن پورشمالی،پلاک ۳۵

کینوا به حفظ سلامت روده کمک خواهد کرد

کینوا به حفظ سلامت روده کمک خواهد کرد
کینوا به حفظ سلامت روده کمک خواهد کرد

کینوا می تواند به ترمیم روده و به طور کلی تقویت سیستم ایمنی بدن شما کمک کند و بسته به علل چالش گوارش، مواد مغذی ضروری برای بدن را تامین کند. تمام اسیدهای آمینه ضروری که برای روده ها مفید هستند در حد تعادل شیر مادران ، در کینوا موجود می باشد.

 هضم خوب با اسیدهای آمینه و پروبیوتیک های خوب شروع می شود. کینوا برای حفظ هضم خوب غذا به شما کمک می کند:

  • کینوا دارای سطح متعادلی از مشخصات اسیدهای آمینه می باشد که سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و پس از سم زدایی باکتری های ناسالم و بافت روده به بازسازی سلول های جدید در دستگاه گوارش می پردازد. برخی از اسید های آمینه مهم برای دستگاه گوارش عبارتند از:

گلیسین: با حذف رادیکال های آزاد اکسیژن و نقش داشتن در سنتز پروتئین لایه های روده را در مقابل تخریب محافظت می کند.

گلوتامیک اسید: سلامت و یکپارچگی پرزهای روده را حفظ کرده و همچنین می تواند در درمان سندرم روده تحریک پذیر که IBS نیز نامیده می شود مفید باشد. گلوتامین منبع اصلی انرژی برای سلولهای مخاط روده را تشکیل می دهد.

تریپتوفان: یک اسید آمینه است که نقش کلیدی در سلامت دستگاه گوارش ایفا می کند. سطوح پایین اسید آمینه منجر به تغییرات در باکتریهای سالمی می شود که برای حفظ سلامت دستگاه گوارش مورد نیاز هستند.

لیزین: جذب کلسیم در روده  و ارگان های مهم در فرایند گوارش را بهبود می بخشد.

  • پروبیوتیک و اسیدهای آمینه موجود در کینوا می توانند بسیاری از مسائل دردناک گوارشی و شرایط دشواری که ناشی از هضم ضعیف هستند را بهبود ببخشند.
  • کینوا حاوی تیامین است که در تولید اسید هیدروکلریک، که به هضم غذا کمک کرده و همچنین با ترکیب شدن با پروتئین های خاص و منگنز به آنزیم های فعال تبدیل می شود، ضروری است. کمبود تیامین هضم کربوهیدرات ها را مشکل می کند، که به انباشتگی بیش از حد اسید آمینازپیرویک در خون می انجامد.
  • کینوا از لحاظ سطح آنتی اکسیدان های خاصی مانند کورستین و کامفرول بالا می باشد. این به خوبی ثابت شده است که این 2 آنتی اکسیدان می توانند محافظ سیستم معده باشند.
  • میزان اینولین، الیگوساکارید ها و پروبیوتیک ها که دستگاه گوارش را حفاظت کرده و به کشت و حفظ باکتری های مفید روده کمک می کنند، در کینوا به طور طبیعی بالا است.

 

دانه شگفت انگیز، ملکه دانه های دنیا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ارتباط با ما

  • 4567 - 123 - 916(98+)
  • کیان آباد - خیابان 28 شرقی،پلاک 12