• تهران،فرمانیه،بلواراندرزگو،وطن پورشمالی،پلاک ۳۵

نمایندگی ها و مراکز توزیع محصولات

نمایندگی ها و مراکز توزیع محصولات
نمایندگی ها و مراکز توزیع محصولات

شركت وندا برای داشتن یک شبکه پخش یکپارچه و منظم ، با 2 مركز پخش مستقيم و 112 نماينده فروش در سراسر ايران، انواع محصولات دانه کینوا، چیا ودیگر محصولات فرآوری شده از کینوا را در دسترس عموم مصرف‌كنندگان قرار مي‌دهد.

آندزکینوا جز اولین شرکت هایی می باشد که اقدام به پخش محصولات خود به صورت مویرگی (بدون واسطه) به فروشگاه های زنجیره ای و سوپرمارکت های سطح کشور نموده است. هم اکنون بیش از 25 شعبه فروش و پخش در استان های مختلف کشور زیر نظر سازمان فروش مشغول به فعالیت بوده و نزدیک به 1500 سوپرمارکت به طورمستقیم محصولات آندز را از این سازمان تامین می نمایند.


همچنین شرکت وندا در راستای سیاست تنوع سازی خود، بازارهای جدیدی را برای اولین بار به صورت مستقیم مورد هدف قرارداده است. رستوران ها و فست فودهای سطح کشور از اولین بازارهای بودند که آندز به آن نفوذ کرده است و توانسته بسیاری از رستوران ها و فست فودهای درجه یک را به مشتریان همیشگی خود تبدیل نماید. سازمان فروش وندا به تدریج سایر بازار های دیگر را نیز در اهداف توسعه ای خود قرار خواهد داد.

همچنین بعد از تجربه پاندمیک و قرنطینه کرونا و پیشرفت زیرساخت های اینترنتی ،جهت افزایش فروش ما در بیش از 25 فروشگاه موادغذایی اینترنتی محصولات خود را ارائه می کنیم که بزرگترین آنها : 

شرکت دیجی کالا و شرکت اسنپ می باشند.

 

شعب سازمان فروش در استان های زیر مستقر هستند:

تهران، کرمان، رشت، قم، تبریز، مازندران-محمودآباد، بیرجند، کرمانشاه،ساری

قزوین، اصفهان، بوشهر، همدان، اهواز، بندرعباس، اردبیل، یزد،  شیراز، مشهد، ارومیه

 

برخی از بزرگترین و بنام ترین مراکز توزیع محصولات ما در داخل کشور : 

هایپر استار ،هایپرمی ،هایپر پالادیوم ،فامیلی مارکت ،افق کوروش ،جانبو ،کوروش ،سپه ،رفاه ،یاران دریان

دانه شگفت انگیز، ملکه دانه های دنیا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ارتباط با ما

  • 4567 - 123 - 916(98+)
  • کیان آباد - خیابان 28 شرقی،پلاک 12